Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2743568
10184
428
Kolozsváry László (?-): Fantázia fej (szürrealista rajz), 1969. Tus, karton. Jelzett. Paszpartuban. 22×11 cm 2740766
10185
428
Komárik János, működött a XX. sz. első felében: Hírek. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült, javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Géberth képkeretező címkéjével. 31×55 cm 2703873
10186
428
Kondor Béla (1931-1972): Beteglátogatóban. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban 13×7 cm 2703877
10187
428
Kondor Béla (1931-1972): Beteglátogatóban. Fametszet, papír, paszpartuban 13×7 cm 2738478
10188
428
Kondor Béla (1931-1972): Rabszolgák, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13,5×10,5 cm 2692394
10189
428
Konecsni György (1908-1970): Haán Lajos békéscsabai történetíró. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2692389
10190
428
Konecsni György (1908-1970): Péter András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2719359
10191
428
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2740855
10192
428
Konstantin László (1930-): A sziget. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/15 számozással. Paszpartuban. 20x29,5 cm 2684934
10193
428
100000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 63/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2676684
10194
428
19000
Kovács Attila (1938-2017): 25. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. 2676681
10195
428
19000
Kovács Attila (1938-2017): 24. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft