Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2721040
10365
428
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré, 1954. Ceruza, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24x18 cm 2721033
10366
428
Ujváry Lajos (1925-2006): Harmonikás, 1962. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24x18 cm 2740429
10367
428
Váci András (1928-1989): Megjelent a Vörös Újság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm 2692367
10368
428
Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2683420
10369
428
8500
Vasarely, Victor (1908-1997): Alakzat, offset nyomat, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×27,5 cm 2745873
10370
428
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 27,5x31 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Zebras. Serigraphy on paper, unsigned 2713221
10371
428
Vásárhelyi Antal (1950-): Lépcsőtánc 1994. Tus, papír, jelzett, 50x38 cm 2740864
10372
428
24000
Vén Emil (1902-1984): Absztrakt kompozíció, 1973. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent. Vén Emil autográf soraival ("Szeretettel"). Lapszéli apró szakadással. Paszpartuban. 28,5×19,5 cm. 2744063
10373
428
38000
Vidéky Brigitta (1911-2017): Balaton felvidéki panoráma. Olaj, vászon, jelzett. 50x60 cm 1991127
10374
428
100
Vincze Győző (1925-2001): Sziklás táj, vegyes technika, papír, foltos, jelzés nélkül, 46×63 cm 2589180
10375
428
Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett. 40×48 cm 2721005
10376
428
Vöröss Tibor (1911-1999): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. 35×44,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft