Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2746558
10341
428
34000
Szüle Péter (1886-1944): Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 81×61 cm. 2618411
10342
428
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm 2687337
10343
428
Tábori József (1928-2001): Mártélyi Tisza part. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x32 cm 2687335
10344
428
Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm 2672382
10345
428
Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben, 20x30 cm 2714389
10346
428
Tálos Gyula (1887-1975): Vidéki (falusi) kultúrház berendezése. Tus, pausz, jelzett. 28x47 cm Szakadt, sérült 2579582
10347
428
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással 2717038
10348
428
38000
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm 2699108
10349
428
Tibai Takáts János (1876-1943): Balatonfüred, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 30x43,5 cm 2743706
10350
428
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Madarak. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lap jobb felső sarkában Kir. Szab. Fiumei Papírgyár szárazbélyegzőjével, 17x15 cm 2743709
10351
428
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Vadló, 1917. Ceruza, papír, jelzett, 18,5x12,5 cm 2743713
10352
428
4600
Tóth Gyula (1891-1970): Vízparti táj (Adria?), 1915. Színes ceruza, papír, jelzett, lap jobb alsó sarkában Kir. Szab. Fiumei Papírgyár szárazbélyegzőjével, 28x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft