Szikora Tamás (1943-2012): Doboz tanulmányok. Ceruza, kréta, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 21x29,5 cm
Szikora Tamás (1943-2012): Csendélet, 1961 (kétoldalas mű, hátoldalán: Sétálók, 1962). Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró sérülésekkel, törésnyommal. 30,5x43,5 cm
Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924. Olaj, vászon, jelzett, Szokol Vilibáld autográf ajándékozási soraival. Kartonra varrva, karton sérült, vászon hátsó részén széleinél sérült. Sérült fa keretben, 60x49 cm