Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2734389
10317
428
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm 2738241
10318
428
Szamosvári József (1931-): Vízpart (Balaton). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 31×46 cm 2745230
10319
428
Szász Endre (1926-2003): Lány. Tus, papír, jelzett, 27x20 cm 2740856
10320
428
15000
Szász Endre (1926-2003): Szultán. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 18×13 cm. 2697377
10321
428
5500
Szász Károly István (1909-1979): Kettős fej. Vegyes technika, papír. Jelzett. 51x27,5 cm 2740212
10322
428
14000
Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül, 2007. Akvarell, papír, jelzett, 41x29,5 cm 2742163
10323
428
Szeift Béla (1944-2012): Virágzó mezőgazdaság, 2002. Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett, 50x40,5 cm 2740406
10324
428
Széky Piroska (1922-?): Mitológia IV. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 23x23,5 cm 2500613
10325
428
Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm 2709106
10326
428
28000
Szendrei József (1989-): Zenészek. Olaj, vászon. Hátoldalon jelzett. 100x75 cm 2709103
10327
428
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Alakok. Olaj, vászon. Jelzett. 75,5x52 cm 2716853
10328
428
34000
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft