Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701486
10293
428
Sajó Gyula (1918-1989): Pécsi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×45 cm 2679731
10294
428
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm. 2679730
10295
428
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva, 44,5x55 cm. 2700433
10296
428
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyoldal. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 42x55 cm. 2654178
10297
428
42000
Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm 2654131
10298
428
80000
Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2660205
10299
428
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). Lapszéli apró szakadással. 58x42 cm 2554530
10300
428
Somlai Vilma (1938-2007): Napsütötte présház. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20×20 cm 2642417
10301
428
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, kis sérülésekkel, 30×35 cm 2642443
10302
428
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 2692347
10303
428
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor, 1973. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2740424
10304
428
Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft