Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2686043
10377
428
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Kurucz járás. Rézkarc, papír, jelzett, 22,5×22 cm 2738198
10378
428
Andy Warhol (1928-1987): Queen Elizabeth II. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott88/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, tanúsítvánnyal. 43x34,5 cm / Lithography with attest 2735056
10379
428
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 335/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography 2693093
10381
428
Würtz Ádám (1927-1994): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×19,5 cm 2742955
10382
428
Alexandr Zajcev (?-): Téli táj, 1994. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Képző- és Iparművészeti Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40×60 cm 2699099
10383
428
3400
Zádor István (1882-1963): Szentföldi táj (Jeruzsálem?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,25×35 cm 2744815
10384
428
Zala Tibor (1920-2004): Szürrealista kép. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. 19x12,5 cm 2628634
10385
428
28000
Zámbó Attila ( - ): Bejárat 1989. Olaj, rétegelt falemez, keret nélkül, jelzett 46x53cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft