Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719560
10257
428
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények a pokolban. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 18,5x27 cm 2716993
10258
428
38000
Parobek Alajos (1896-1947): Portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60×50 cm 2744965
10259
428
3400
Pataki Ferenc (1941-): Sárkány és a gyerekek II. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 47x34,5 cm 2743062
10260
428
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Matheidesz Dániel portréja, 1931. Ceruza, karton. Jelzett. Lap alja foltos. 26x19,5 cm 2743091
10261
428
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Női akt. Tempera, papír. Jelzett. Sérült. 50x60 cm 2718163
10262
428
Pelle András (?-): Délvidéki élet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 65x83,5 cm 2745348
10263
428
Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Perlmutter Izsák, Prihoda), sérült. Üvegezett fakeretben, üveg repedt, 22,5x19 cm 2718924
10264
428
55000
Péczely Antal (1891-1944): Lányok. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, javított fakeretben, 80×60 cm 2738191
10265
428
Pablo Picasso (1881-1973): Kompozíció. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 6/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. Lapméret: 70x50 cm / Ofset lithography with attest 2552206
10266
428
Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm 2738303
10267
428
Piroska János (1894-1987): Behordás. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 26×34 cm 2653390
10268
428
Pólya József (1923-1994): Rózsák. Kollázs, papír. Jelzett. 29,5x42 cm. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft