Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2740058
10245
428
26000
Némethy Béla (1897-1984): Tabán, Kőműves lépcső. Olaj, vászon. Sérült, részben javított. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm 2738300
10246
428
8500
Novák Erzsébet (1893-?): Téli táj. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 40x31 cm. 2740206
10247
428
Novák Lajos (1927-1989): Kocsimosás. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×39 cm 2740082
10248
428
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 18x12,5 cm 2740190
10249
428
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): A pilis Nyáry-kastély látképe. Akvarell, papír. Jelzett. Üveg mögött. 11,5x17 cm 2740198
10250
428
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Makovica vára (Zboró).. Akvarell, papír. Jelzett. Üveg mögött. 12,5x19,5 cm / Nyáregyházi baron Pál Nyáry: Ruins of castle Makovica (Zborov). Watercolour on paper, signed, behind glass. 2717919
10251
428
Nyári Lóránt (1928-1982): B. Szépkilátó. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, hullámos, üvegezett fakeretben, 29x39 cm 2746921
10252
428
14000
Boris O'Klein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm 2746938
10253
428
28000
Boris O'Klein (1893-1985): Sex Appeal!
(Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm 2746933
10254
428
24000
Boris O'Klein (1893-1985): Kutyasor. (Tacskó, Foxi, Buldog, Skót terrier stb.) Karikatúra. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 14x43cm 2746925
10255
428
26000
Boris O'Klein (1893-1985): Vadkan és a vadász. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 21x30cm 2716699
10256
428
30000
Pallavicini Ilona (1883-1963): Ház a hegyen. Olaj, vászon, felkasírozva. Jelzett. Fa keretben. 36x32 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft