Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2742380
10220
428
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Lány. Tus, papír, jelzett, lap széle sérült és kissé foltos, 20×12 cm 2617834
10221
428
Majoros István (1952-2022): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kopott fakeretben, 58,5x78,5 cm 2743413
10222
428
48000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 2687347
10223
428
Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm 2736461
10224
428
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Táj, akvarell, papír, jelzett. 45x60 cm 2718911
10225
428
Márton Jakab (1870-1945): Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x52,5 cm 2581284
10226
428
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm 2675991
10227
428
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, 18×15 cm 2665530
10228
428
38000
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülésekkel, jelezve balra lent: Mérey L. 55x68cm 2665531
10229
428
38000
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, jelzés nélkül, sérülésekkel, 55x68cm 2695030
10231
428
38000
Mészáros Jenő (1883-?): Téli verőfény. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergés). Hátoldalán Műcsarnok, Bp. kissé sérült raglapjával.60x50,5 cm 2528743
10232
428
3200
Mészáros Lajos (1925-1971): Patak. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 29,5×39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft