Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2687333
10122
428
14000
Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm 2687331
10123
428
11000
Galbavy Gyula (1883 - ): Párkány 1919. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x28cm 2530718
10124
428
36000
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm 2718140
10125
428
Gál József (?-): Hortobágyi kilenclyukú híd. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x65 cm 2555638
10126
428
Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm 2555644
10127
428
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm 2731979
10128
428
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Betűvetés. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×26,5 cm 2743126
10129
428
28000
Gödi Vass István (1941-): Dunai hangulat I. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Rt. kissé sérült címkéjével. Fakeretben, 40×57 cm 2695019
10130
428
22000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Aratás. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm 2739293
10132
428
Gross Arnold (1929-2015): A művészet dicsérete. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Foltos. Paszpartuban. 21x37 cm 2644218
10133
428
100000
Gulyás Dénes (1927-2003): Szigliget. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Szélein apró sérülésekkel. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2644330
10134
428
100000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft