Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703582
11475
425
Carl Scheidig, tehén itatás, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 23x10 cm, m: 16 cm 2703584
11476
425
Kínai pávás váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül m: 16 cm 2703757
11477
425
Berlin 1972 München olimpia, dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2704235
11478
425
Antik, német, historizáló, kőedény korsó, jelzés nélkül, kopásokkal, apró csorbával, m: 31 cm 2701939
11479
425
Ens porcelán foxi kutya pár, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2712281
11480
425
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9+ cm 2712277
11481
425
Cseh Alt Wien porcelán vázácska. Matricás, jelzett, kopással 18 cm 2712298
11482
425
GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm 2711066
11483
425
Kis porcelán tétel: Meisseni bonbonniere (lepattanás) + alkalmi Hollóházi tálka + Metzler és Orrloff bonbonniere 2711091
11484
425
Baba teáskészlet. Aranyozott porcelán 2 személyes, tálcával 2711097
11485
425
4400
Porcelán füles kancsó, szerzetes formájú, mázas, kis kopással Jelzett 21 cm 2704283
11486
425
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft