Japán teás- és süteményes készlet, jelenetekkel díszítve, a csészék alján domborműves gésa fejekkel (3 db csésze + 6 db alj + kanna + tejes kiöntő + cukortartó, hiányos). Kézzel festett, részben jelzettek, kisebb kopásnyomokkal.
Japán teáskészlet, tájképekkel díszítve, a csészék alján domborműves gésa fejjel (5 db csésze + 6 db alj, hiányos). Részben kézzel festett, az aljak jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, csésze d: 10 cm, m: 5 cm
II. Erzsébet brit királynő ezüstjubileuma (1952-1977) porcelán emléktálka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12 cm / Queen Elisabeth II Silver Jubilee (1952-1977) porcelain commemorative plate, in excellent condition, d: 12 cm