Terebess távol-keleti mintás porcelán kaspó. Részben kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Terebess-tavol-keleti-mintas-porcelan-kaspo-Reszben-kezzel-festett-jelzett-kisebb-kopasnyo~II2707950
2707950
11524
425
Leírás: Terebess távol-keleti mintás porcelán kaspó. Részben kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 16 cm, m: 13 cm
: karap_norbert