Japán teás- és süteményes készlet, jelenetekkel díszítve, a csészék alján domborműves gésa fejekkel (3 db csésze + 6 db alj + kanna + tejes kiöntő + cukortartó, hiányos). Kézzel festett, részben jelzettek, kisebb kopásnyomokkal.