Arpo román porcelán lány virágkosárral és báránnyal. Kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Arpo-roman-porcelan-lany-viragkosarral-es-barannyal-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-ko~II2706440
2706440
11531
425
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Arpo román porcelán lány virágkosárral és báránnyal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 24 cm
: karap_norbert