Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691318
11427
425
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm 2691329
11428
425
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 2690486
11429
425
Meissen Johann Friedrich Böttger 1682 - 1719, képmása, Böttger születésének 300 jubileumára, biscuit porcelán plakett, steinzeug alapon, jelzett, díszdobozban, certifikációval, hibátlan, 12,5x10cm. 2690512
11430
425
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm 2690560
11431
425
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2690574
11432
425
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm 2690615
11433
425
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm 2675765
11434
425
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2708382
11435
425
W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm 2704737
11436
425
Szecessziós, virág mintás 6+1 darabos süteményes/kínáló készlet. Matricás, jelzett, egyiken kis hiánnyal. d: 26 cm, 29 cm 2707256
11437
425
Kahla hat személyes porcelán étkészlet, antik jelenetekkel, irizáló réteggel díszítve. Összesen 26 db (1 mély leveses tál, 1 süteményes tál, 6 leveses tányér, 6 lapos tányér, 6-6 kis és közepes süteményes tányér). Matricás, jelzett, helyenként kopásnyomokkal, néhány kis sérüléssel. 2709504
11438
425
Japán porcelán süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, 14 x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft