Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709772
11439
425
Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm 2709945
11440
425
Kaiser német porcelán váza, 2 db, hibátlan, m: 13x24 cm 2592516
11441
425
Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm 2592532
11442
425
S'Clement francia dísztányér, festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm 2592538
11443
425
Boch belga dísztányér, matricás fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, d:29cm 2592511
11444
425
Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm 2592525
11445
425
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm 2620392
11446
425
Mitológia jelenetes bonbonier, porcelán, kopott, jelzett d: 8 cm 2686956
11447
425
Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm 2709977
11448
425
Fajansz váza I. világháborús Központi Hatalmak propaganda festéssel. Kézzel festett, jelzett, kis hibákkal. 16 cm 2709859
11449
425
Hüttl Tivadar - Aquincum mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2657238
11450
425
Alba Iulia porcelán oroszlán figura. Jelzett, kopásnyomokkal m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft