Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2424077
11463
425
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2688951
11464
425
4db angol fajansz tányér, jelzett, d: 14 cm 2705139
11465
425
Rosenthal porcelán kacsa figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 5 cm 2705164
11466
425
Cseh urnaváza, kopott, jelzett, m: 18 cm 2693782
11467
425
Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm 2693788
11468
425
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2693796
11469
425
Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm 2628143
11470
425
Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül 2628139
11471
425
6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm 2647736
11472
425
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm 2702983
11473
425
Potschappel, német, porcelán kínáló, apró lepattanások, rózsákon apró csorbák, jelzett, m: 17 cm 2703233
11474
425
Limoges porcelán bross, jelzett, d: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft