Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2704230
11487
425
Japán porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2704237
11488
425
Poema porcelán figurák. Kávézó pár. Biszkvit porcelán, festett, hibátlan. 20x20 cm 2712192
11489
425
Meissen váza, kézzel festett porcelán, hibátlan, jelzett, m:5cm 2711399
11490
425
Porcelán szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 4,5 cm 2710893
11491
425
Britannia Porcelain Works Karlsbad Austria tejkiöntő, matricás, kopott, jelzett, d: 16,5 cm 2710874
11492
425
Pirkenhammer virágmintás, tálca, jelzett, kopott, 48,5x27,5 cm 2705324
11493
425
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott. 2705325
11494
425
Szecessziós fajansz tortatál, jelzés nélkül, csorbával, m: 13 cm, d: 25 cm 2705322
11495
425
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm 2677177
11496
425
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással. 2711983
11497
425
Vegyes kis porcelán tétel, 7 db: Zsolnay pöttyös bögre, Hollóházi tégely és mini váza, mókus és bagoly figura, Zsolnay cukortartó (Várdeák Ildikó terv) és ovális tál. Vegyes állapotban. 2690612
11498
425
Johann Christoph Friedrich Schiller porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, minimális gyártási repedés, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft