Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592479
11391
425
Rokokó jelenetes figurális dísz, 2db, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:24cm 2592493
11392
425
Boch belga díszváza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:28cm 2569052
11393
425
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2686951
11394
425
15000
Rosenthal 6 db teáscsésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. 2686952
11395
425
15000
Rosenthal 6 db mokkás csésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. 2686953
11396
425
15000
Rosenthal 6 db szendvicse tányér, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. d: 15 cm 2553708
11397
425
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm 2590889
11398
425
Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm 2709308
11399
425
Francia porcelán lámpa, felújításra szorul, kopott, m: 17,5 cm 2709145
11400
425
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 42 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2709139
11401
425
Antik fedeles, puttós díszváza, porcelán, jelzett, sérülésekkel, m: 30 cm 2709502
11402
425
Japán tojáshéj porcelán teáskészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik csészén hajszálrepedés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft