Antik fedeles, puttós díszváza, porcelán, jelzett, sérülésekkel, m: 30... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Antik-fedeles-puttos-diszvaza-porcelan-jelzett-serulesekkel-m-30-cm~II2709139
2709139
11401
425
Leírás: Antik fedeles, puttós díszváza, porcelán, jelzett, sérülésekkel, m: 30 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: