Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598104
11340
425
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm 2710762
11341
425
Hollóházi kínálótál kézzel festett jelzett hibátlan 29 cm 2602337
11342
425
Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes 2667792
11343
425
Hollóházi "art deco" kakas figura (terv: Török János). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2709154
11344
425
Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×11×7,5 cm 2709138
11345
425
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2708342
11346
425
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. 2708411
11347
425
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2618671
11348
425
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm 2667653
11349
425
Hollóházi gyertyatartó pár, matricás porcelán, jelzett, m: 11 cm 2707757
11350
425
Hollóházi fali óra, jelzett, hibátlan,. Nincs kipróbálva, d: 26 cm 2680558
11351
425
Hollóházi porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×14 m Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft