Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2711382
11240
425
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm 2653363
11241
425
8500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, nagyobb kopásnyomokkal, m: 20 cm 2684178
11242
425
Hollóházi Szász Endre (1926-2003) által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2712178
11243
425
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka, matricás, hibátlan, jelzett, d: 8 cm 2656978
11244
425
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozával , d:20 cm 2706393
11245
425
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20 cm 2708456
11246
425
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm 2708458
11247
425
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm 2707761
11248
425
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2686010
11249
425
80000
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39 cm 2702203
11250
425
48000
Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 36 cm 2709954
11251
425
22000
Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft