Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-vaza-Matricas-jelzett-nagyobb-k~II2653363
2653363
11241
425
8500
Kikiáltási ár:
8 500 Ft 22,97 EUR , 25,00 USD
Leírás: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, nagyobb kopásnyomokkal, m: 20 cm
: karap_norbert