Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2686006
11252
425
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2685997
11253
425
Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm 2686015
11254
425
28000
Herendi zöld indiai kosár mintás, áttört óriás porcelán kínálótál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, javított, restaurált. D: 23,5 cm, m: 9 cm 2686013
11255
425
24000
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm 2686005
11256
425
Herendi madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2590888
11257
425
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2710861
11258
425
30000
Herendi virágmintás, barokkos kínáló, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 2708346
11259
425
22000
Herendi Rothschild mintás porcelán füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2708049
11261
425
Herendi Kitty, tulipán mintás bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 11,5 cm 2701941
11262
425
Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm 2712113
11263
425
Herendi porcelán bross és fülklipsz párban. Kézzel festett jelzett, hibátlan. 5 cm 2709196
11264
425
Herendi áttört gyűmölcsös bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft