Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2705831
11277
425
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka és virágmintás vázácska, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 6,5 cm, 8×12 cm 2546007
11278
425
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2703524
11279
425
Herendi porcelán plakett: Tisztviselők háza, Hévíz fürdő. Jelzett Berán Lajos. Biszkvit porcelán. Hozzá eredeti? doboz. 12x8,5 cm 2712259
11280
425
Herendi virág mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5,5 cm 2712123
11281
425
Herendi madármintás mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2701944
11282
425
Herendi 1942, petrezselyemmintás dohányzó készlet, jelzett, kopásnyomokkal. 2701973
11283
425
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13,511 cm 2462052
11284
425
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2705408
11285
425
Herendi purpur Apponyi mintás köretes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 25x25cm 2705405
11286
425
Herendi purpur Apponyi mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 24x16cm 2705158
11287
425
Herendi II. o. csipkebogyómintás tálka, kopott, virágokon csorbák d: 15 cm 2705156
11288
425
Herendi II. o. virágmintás tálka, kopott, 21,5x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft