Herendi Apponyi mintás porcelán tálka és virágmintás vázácska, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-porcelan-talka-es-viragmintas-vazacska-kezzel-festett-jelzett-min~II2705831
2705831
11277
425
Leírás: Herendi Apponyi mintás porcelán tálka és virágmintás vázácska, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 6,5 cm, 8×12 cm
: nagy_andras