Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701975
11378
425
Aquincum Hévíz és Pannonhalma, váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 10 cm 2712313
11379
425
Art deco Gránit kínáló 5 részes, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30x15 cm 2704288
11380
425
Drasche porcelán női akt, jelzett, gyári mázhibával (fekete pötty), m: 30 cm 2712170
11382
425
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm 2711388
11383
425
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, aranyozott felirattal, m: 21,5 cm 2707987
11384
425
Kőbányai (Drasche) porcelán hal, irizáló réteggel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2652933
11385
425
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2706531
11386
425
7500
Goebel macskás dekorral díszített porcelán váza. Levonóképes, Rosina Wachtmeister dekorja, jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm 2709724
11387
425
Kaspó. Fajansz. Németország XIX. sz. Jelzett. Mázrepedésekkel. d: 30 cm, m: 26 cm, 2692302
11388
425
Goebel fajansz persely, elefánt figura, jelzett, kézzel írt szövegekkel, kopásnyomokkal, m: 12 cm. 2620514
11389
425
Puttós váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19cm 2575504
11390
425
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft