Goebel macskás dekorral díszített porcelán váza. Levonóképes, Rosina W... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Goebel-macskas-dekorral-diszitett-porcelan-vaza-Levonokepes-Rosina-Wachtmeister-dekorja-je~II2706531
2706531
11386
425
7500
Leírás: Goebel macskás dekorral díszített porcelán váza. Levonóképes, Rosina Wachtmeister dekorja, jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm
: karap_norbert