Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2689960
11364
425
Hollóházi fajansz, boroskancsó, kézzel festett, lepattanásokkal, m:17 cm 2707992
11365
425
Hollóházi Erika mintás gyertyatartó, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 4,5 cm 2707388
11366
425
Hollóházi porcelán fácán pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x12,5x5,5 cm 2705610
11367
425
Hollóházi virágmintás retró váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2634323
11368
425
Hollóházi Győr címerével ellátott porcelánt matricás jelzett minimális kopással 20cm 2709811
11369
425
Gránit pálinkás kínáló készlet. 4 csésze, tálca, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2657246
11370
425
Drasche porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm 2644315
11371
425
Gránit népi tányérok (2 db), kézzel festett, jelzett apró kopással, d: 20 cm 2709157
11372
425
Gránit bonbonniere, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, csorbákkal. d: 11 cm 2709134
11373
425
Kőbányai (Drasche) porcelán, stilizált halas tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, minimális lepattanás az oldalán. h: 14 cm 2564531
11374
425
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2668902
11377
425
3200
Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft