Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709854
11313
425
Zsolnay Fogathajtó világbajnokság Kecskemét 1978. Váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 18 cm 2710759
11314
425
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses készlet, 5 személyes. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel, csorbákkal. 2709191
11315
425
Zsolnay porcelán pillangómintás váza és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm, d: 12 cm 2708623
11316
425
Zsolnay búzavirág szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, 44x16 cm, d: 16,5 cm 2708625
11317
425
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15 cm 2708348
11318
425
22000
Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, 14×11 cm, m:13 cm 2618674
11319
425
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm 2613771
11320
425
11000
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm 2564522
11321
425
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2705161
11324
425
Zsolnay butykos, kopott, jelzett, m: 10 cm 2693805
11325
425
Zsolnay virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 23 cm 2702839
11326
425
44000
Zsolnay virágmintás porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, ernyő tisztításra szorul, m: 66 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft