Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-mitologiai-jelenettel-diszitett-irizalo-porcelan-szendvicses-keszlet-5-szemelyes-~II2710759
2710759
11314
425
Leírás: Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses készlet, 5 személyes. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel, csorbákkal.
: karap_norbert