Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677298
11499
425
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2677182
11500
425
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2642824
11501
425
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm 2319230
11502
425
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2691248
11503
425
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2709980
11504
425
Porcelán tojás alakú szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 2709687
11505
425
Seltmann Weiden VIP Collection porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 5 cm, d: 12 cm 2682452
11506
425
Fehér porcelán lámpabúra, foglalatnál lepattanással, d: 24 és 5,7 cm 2707600
11507
425
Német retró figura, etikettel jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2709673
11508
425
Aynsley angol porcelán kiöntő, 'Cottage Garden' (kerti virágok) mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 19 cm. Eredeti dobozában. 2557189
11509
425
Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm 2595775
11510
425
2 db Jelzett cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kopottak Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft