Porcelán Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2710770
11451
425
Csíkos porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 22,5 cm 2710768
11452
425
Román kínálótál matricás jelzett hibátlan 25,5 cm 2665114
11453
425
Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm 2684182
11454
425
C. Tielsch & Co. német porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, kopott, 31x21 cm 2667819
11455
425
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm 2709159
11456
425
Rosenthal virágmintás bonbonier, matricás, kopott, jelzett, d: 14 cm 2701953
11457
425
6 db Decobex jelszett teáscsésze, Balatonfüred, látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal. 2707599
11458
425
Retró tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22 cm 2707756
11459
425
2 db retró csehszlovák porcelán bögre, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2709511
11460
425
Herr fajansz gyógyszertári edény. Gyári mázrepedésekkel. 18 cm 2560495
11461
425
5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben. 2705028
11462
425
16 db baba mini!! tányér, porcelán, jelzett, vegyes méretben. kopásokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft