C. Tielsch & Co. német porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/C-Tielsch-Co-nemet-porcelan-levesestal-kezzel-festett-jelzett-kopott-31x21-cm~II2684182
2684182
11454
425
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: C. Tielsch & Co. német porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, kopott, 31x21 cm
: karap_norbert