Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2676735
10465
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm 2675945
10466
423
Jánossy jelzéssel: Dávid király. Filctoll, papír. Üveg mögött 29,5×21 cm 2675891
10467
423
BJ jelzéssel: Konstruktív pásztor. Vegyes technika, karton. Dekoratív fakeretben, 50x40 cm 2675882
10468
423
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm 2619211
10469
423
S Deleeuw jelzéssel, feltehetően XX. sz. eleje: Társaság. Olaj, vászon, falemezen. 24x37,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2675426
10470
423
Ács Ágoston jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 21,5x26,5 cm. 2688665
10471
423
15000
Kassák jelzéssel: Cím nélkül. Monotípia, kollázs, vászon. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm 2675477
10472
423
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm 2675577
10473
423
4200
Pólya T. jelzéssel: Leleplezés. Tus, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 30×41,5 cm 2691240
10474
423
Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 30×42,5 cm 2691252
10475
423
Pólya T. jelzéssel: Katonák. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben, 29×43 cm 2691268
10476
423
Szőnyi I. jelzéssel (jobbra lent): Női akt. Szén, papír. Kissé sérült. Fakeretben, 85×59,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft