Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480100
10453
423
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gombár jelzéssel: Kisfiú lámpafényben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49,5x69,5 cm 2601652
10454
423
Börzsönyi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, fakeretben. 57x67,5 cm 2674051
10455
423
Koronczay jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe. Téli havas táj. Olaj, vászon. 60x80 cm 2565153
10456
423
Monostori Moller Pál jelzéssel: Csendélet. Gouache, papír. Sérült. 32×49 cm 2653255
10457
423
Schéner jelzéssel: Alakok. Olaj, farost, fakeretben. 52x72 cm 2629699
10458
423
Domanovszky jelzéssel: Melegedő macska. Olaj, vászon, 80x59 cm 2581241
10459
423
F. Schlenstedt jelzéssel, feltételezhetően német festő: Vízparti naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 30×60 cm 2581187
10460
423
Mészáros T. jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 40×50 cm 2677323
10461
423
Margitay (Gy?) jelzéssel: Romantikus hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm 2658383
10462
423
Ujváry jelzéssel (jobbra lent): Jelenet. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 84×62 cm 2619676
10463
423
Mile-Bácsi Irén: Fák, olaj-farost, erősen sérült keretben 30x40cm 2450960
10464
423
Csikós jelzéssel: Holdfényes táj. Rézkarc, papír, 17,5×23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft