Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691494
10477
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bernáth Aurél jelzéssel: Fasor. Olaj, vászon. 40×57,5 cm 2691528
10478
423
Márffy Ödön jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 42,5×46 cm 2691608
10479
423
Farkasházy jelzéssel: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm 2692012
10480
423
MT jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, fakeretben. 32,5x27 cm 2692017
10481
423
30000
R Fischer jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, fakeretben. 40x80 cm 2692685
10482
423
Lampérth jelzéssel: Nöi alakok. Tus, ceruza, papír. Sérült. Lap szélén ragasztószalaggal kartonra ragasztva. 70x60 cm 2692817
10483
423
Lakiházy jelzéssel: Kislány arcképe, 1948. Olaj, vászon, falemezen. 38X27,5 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2692938
10484
423
Gerhardt Z. jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x80 cm 2692946
10485
423
Szily Miklós (?) jelzéssel: Ház. Pasztell, papír. Jelzett keretben. 24x22 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben. 2693004
10486
423
Marocsay (?) Jenő jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm 2693031
10487
423
30000
Nádler (?) jelzéssel: Cica. Pasztell, papír. Dekoratív üvegezett fakeretben, 25,5×20 cm 2693048
10488
423
Bányász jelzéssel: Faluvége. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft