Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2694598
10634
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, farost. Kétoldalas festmény,hátoldalán tájkép. Dekoratív keretben, 58×46 cm 2690580
10635
423
Jelzés nélkül: Szaraszvati (Sarasvati) indiai hindu, a zene, a művészetek istennője. Fametszet, kézi merített papír. 41,5x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft