Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693090
10428
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Baros L jelzéssel : Józsa János. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2586908
10430
423
K. Kaufmann jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton. Fa keretben. 23x38 cm 2638964
10431
423
Szőnyi jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 45x60 cm 2634962
10432
423
14000
Kádár Béla jelzéssel: Hölgyek. Tempera, karton, kissé sérült. 100x70 cm 2634921
10433
423
Egry József jelzéssel: Ladikok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24,5x31 cm 2636066
10434
423
Faragó Géza jelzéssel: Pár. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×21 cm 2636073
10435
423
Balla Béla jelzéssel: Rőzsegordó. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 49,5x59,5 cm 2636068
10436
423
Faragó Géza jelzéssel: Társaság. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×21 cm 2414964
10437
423
500
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm 2664458
10438
423
PJ jelzéssel: Szürrealista kompozíció. Tus, papír, sérült keretben, 11x11cm 2661204
10439
423
24000
N. Balázs J. 942 jelzéssel: Hajókázás. Olaj, vászon. 57x75cm 2661197
10440
423
15000
B.M. 1937 jelzéssel: Keleti sikátor. Akvarell papír. 32x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft