Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641119
10501
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Mulatság. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641122
10502
423
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641125
10503
423
Olvashatatlan jelzéssel: Kardozó szerzetes. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641129
10504
423
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász és szerzetes. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2687948
10505
423
Vegyes jelzéssel, ill. jelzés nélkül: 10 db régi bútorterv. Ceruza, papír. Vegyes állapotban, 15x14 cm és 34x25 cm között 2692972
10506
423
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második felében működött bolgár festő: Tavi táj, 1971. Akvarell, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57x36 cm 2629067
10507
423
Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett kopott keretben. 38x25cm 2626014
10508
423
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm 2442646
10509
423
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm 2442639
10510
423
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Hölgy kalapban. Olaj, vászon. 70×50 cm 2459043
10511
423
Olvashatatlan jelszéssel: Ház. Akvarell, papír, hullámos, jelzett, 28x38cm. 2500550
10512
423
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft