Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2427504
10538
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, lap széle foltos, 29×19 cm 2675843
10539
423
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm 2675799
10540
423
Olvashatatlan jelzéssel: Női hátakt. Ofszetnyomat, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×27,5 cm 2675896
10541
423
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm 2619239
10542
423
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez. 34,5x50 cm. Dekoratív fakeretben. 2675423
10543
423
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 44,5x30 cm 2675429
10544
423
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fa. Fakeretben. 15,5x20 cm 2675450
10545
423
Olvashatatlan jelzéssel: Fények. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív fakeretben. 27,5x32 cm 2675502
10546
423
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő alak. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5cm 2616595
10547
423
Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2690414
10548
423
Olvashatatlan jelzéssel: Táj házikóval. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 33x54 cm 2691060
10549
423
Olvashatatlan (... Gyula?) jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton. Üvegezett, sérült fakeretben. 26,5x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft