Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693206
10489
423
9500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Deák jelzéssel: Téli havas táj. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 48x69 cm 2694592
10490
423
Horváth M jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 34,5x45 cm 2694590
10491
423
Horváth M jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 34,5x44,5 cm 2694586
10492
423
Horváth M jelzéssel: Lány a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 34,5x44,5 cm 2694583
10493
423
Németh jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, fakeretben, 34x38 cm 2690583
10494
423
T. Muni jelzéssel (dél-ázsiai alkotó?): Bölcs. Fametszet, kézi merített papír. Jelzett a metszeten 41,5x31,5 cm 2692710
10495
423
J Reigl jelzéssel: Körkörös kompozíció. Akril, papír. 85x70 cm 2641100
10496
423
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, 43x61 cm 2641106
10497
423
Olvashatatlan jelzéssel: Katonák. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641109
10498
423
Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641113
10499
423
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641116
10500
423
Olvashatatlan jelzéssel: Íjász szerzetessel. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft