Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2690619
10562
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690621
10563
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690610
10564
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2553641
10565
423
900
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül, lap bal széle kissé foltos, 13,5x12,5 cm. 2630470
10566
423
Jelzés nélkül, 2 db rajz: Álló akt és szürkemarha. Ceruza, papír. 28x20 cm 2690984
10567
423
Jelzés nékül: Bajuszos férfi portré. Ceruza, papír, dátumozott . 1859. 24x35 cm 2691480
10568
423
Cca 1940 6 db női-divatrajz 20x30 cm ig 2689475
10569
423
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fa keretben, 8x6cm 2688483
10570
423
Jelzés nélkül: New York-palota. Ceruza, papír. Paszpartuban, üvegezett keretben, 78x80 cm 2692994
10571
423
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon, 66x91,5 cm 2500740
10572
423
Jelzés nélkül: Hölgy a kertben. Akvarell, papír. 30x39cm 2504025
10573
423
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft