Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652023
11383
419
4 db Decobex jelszett dísztányér, tányérállvánnyal, Matty község Baranya megyei látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm 2651950
11384
419
Royal Dux elehánt, porcelán, jelzett, repedt, m: 27 cm 2651953
11385
419
Cseh alt Wien porcelán urna váza matricás jelzett kopással m: 19 cm 2651415
11386
419
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott. 2651411
11387
419
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm 2651241
11388
419
Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2647761
11389
419
Gyerekek porcelán figura, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2648373
11390
419
Román jegesmedve, porcelán, kopott, jelzett, m: 10 cm 2648611
11391
419
Porcelán hal, kézzel festett, jelzett (Kispesti Porcelángyár), hibátlan, m: 9 cm 2648598
11392
419
UML francia teáscsésze, 6 db, matricás porcelán, kopásnyomokkal. 2645756
11393
419
Porcelán patika mozsár törő nélkül, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2645902
11394
419
Goebel nyuszi (kézzel festett), jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft