Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603023
11432
419
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal. 2554880
11433
419
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm 2486638
11434
419
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm 2549804
11435
419
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm 2561486
11436
419
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm 2606839
11437
419
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:25cm 2652491
11438
419
Villeroy & Boch virágmintás tányér, 2 db, jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2318716
11439
419
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2603025
11440
419
Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm 2603027
11441
419
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm 2616399
11442
419
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm 2612622
11443
419
Vintage mongol porcelán figura, nő vödörrel, jelzett, kopásnyomokkal, m:23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft