Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628139
11456
419
6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm 2626994
11457
419
Arzberg, matricás porcelán szoszié, szószos kiöntő, matricás porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 20x11x10cm 2621290
11458
419
Fehér-mázas porcelán fogas és tál, jelzett és jelzés nélkül, az egyik foltos, a másikon gyári mázhibával, 21x26x4 cm és 9x20x6 cm 2610105
11459
419
3400
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm 2610148
11460
419
Régi angol fajansz tál, alpakka peremmel, jelzett, kopott, d:24cm 2531042
11461
419
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2628330
11462
419
Bavaria sörtöskorsó, kerámia, fém fedéllel, jelzés nélkül, Hofbräuhaus am Platzl mücheni söröző relief dísszel, kopásnyomokkal, m: 22 cm 2625207
11463
419
Lippelsdorfi hintó, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2575734
11464
419
Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm 2442873
11465
419
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm 2599594
11466
419
Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, halvány, kopott jelzéssel, kopással, 8,5x20 cm 2599597
11467
419
Homár reliefes szószos tál, 2 db, fajansz, jelzés nélkül, 18x12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft