Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599598
11468
419
Bassano olasz porcelán áttört dísztányér Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 29 cm 2626602
11469
419
Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm 2603186
11470
419
Royal Dux váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m:10cm 2567573
11471
419
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm 2576162
11472
419
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm 2545241
11473
419
Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm 2555340
11474
419
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm 2552536
11475
419
Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm 2552535
11476
419
Oscar Schlegelmilch dísztálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm 2542652
11477
419
2 db gyermek reggelizőkészlet, karácsonyi mintával, kopott, jelzett 2605299
11478
419
Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett. 2612536
11479
419
Régi kínai cukortartó és tejkiöntő, kézzel festett porcelán, erősen kopott, jelzett, m:10-12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft