Régi kínai cukortartó és tejkiöntő, kézzel festett porcelán, erősen ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Regi-kinai-cukortarto-es-tejkionto-kezzel-festett-porcelan-erosen-kopott-jelzett-m10-1~II2612536
2612536
11479
419
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Régi kínai cukortartó és tejkiöntő, kézzel festett porcelán, erősen kopott, jelzett, m:10-12cm
: karap_norbert